Snelheidsmeting en snelheidsremmende maatregelingen dringen zich op in de Boxbergstraat.
Vannacht (13/11/11) is er een zwaar ongeval gebeurd op de Boxbergstraat in Boxbergheide. Overdreven snelheid is zeker één van de redenen gezien de ravage dat is aangericht op deze straat. De wagen belandde zowaar in de voortuin van een omwonende.
De Boxbergstraat is een drukke straat die recent is heraangelegd en zelfs iets smaller gemaakt is om de snelheid ‘van de straat’ te halen. Echter gezien de bijna ‘kaarsrechte’ ligging nodigt deze straat uit tot overdreven snelheid. Zeker ’s nachts, aldus een omwonende. Vandaar dat ik er bij het stadsbestuur zal op aandringen om hier een meting te plaatsen. Deze snelheidsmeting bestaat eruit om enerzijds het aantal wagens te tellen (drukte) dat over deze straat rijdt en anderzijds registreert de meting ook de snelheid waarmee dit gebeurd.
Uit analyse van deze metingen zal moeten nagegaan worden of hier snelheidsremmende ingrepen nodig zijn. Omwonenden twijfelen hier niet aan. En dit ter voorkoming van erger!
Geplaatst op 13/11/2011, in Uncategorized. Markeer de permalink als favoriet. Een reactie plaatsen.
Een reactie plaatsen
Comments 0